top of page
best1 IMG_7558o1.jpg

Curriculum vitae

Tomáš Keltner (9.9.1976) je současný český spisovatel a učitel v oblasti osobního rozvoje, vytvořil vlastní výukový systém, který nazval Transformace vědomí. Napsal sérii knih, ve kterých představuje a vysvětluje úvod do tohoto učení.. 
Od roku 2007 do současnosti přednáší, vede semináře a vyučuje individuální studenty nebo tzv. studijní skupiny.

 

Ve svém životě se zabýval neobyčejně zajímavými obory a učil se od řady výjimečných učitelů světských i duchovních.
Během své služby státu se setkal s utajovanými skutečnostmi, které změnily způsob jeho uvažování o tomto světě, o symbolech moci a o lidech, kteří ji představují. Účastnil se zajímavých experimentů s lidskou psychikou. Procházel krizové situace, byl v bezprostředním kontaktu se smrtí a začal uvažovat o smyslu bytí každého jednotlivce i lidstva jako celku.
Jeho zkušenosti přinášejí unikátní způsob řešení problémů, stejně jako naprosto šokující odhalení sil, které působí v této realitě.
Sám prošel procesem, který nazývá transformací vědomí.


Na základní škole byl součástí experimentální výuky (1985–1989), zde se setkal s paranormálními jevy a začal se zajímat o bojová umění a filozofie Dálného východu.


Na gymnáziu vystudoval programování a architekturu počítačových systémů. Po základní vojenské službě nastoupil k Policii ČR, kde absolvoval střední policejní školu se zaměřením na ochrannou službu, později také speciální školu pro zpravodajské důstojníky a studoval trestní právo na vysoké škole.

V praxi výkon služby prováděl u zvláštního tajného útvaru Služby kriminální policie PČR (1996-2000), následně přestoupil k Útvaru pro ochranu ústavních činitelů a určených osob PČR. V rámci sil zvláštního určení se účastnil zasedání MMF a zasedání NATO v Praze.

Zde byl nejprve na odboru pro zahraniční VIP delegace a také ve speciálním týmu pro ochranu svědků a určených osob. V rámci VIP CP byl mimo jiné člen týmu osobní ochrany amerických prezidentů B. Clintona a J.W. Bushe (a jeho manželky Laury Bush).
Později několik let pracoval jako osobní ochránce izraelského ambasadora
JE Arthura Avnona.


Díky svým zkušenostem a schopnostem byl vybrán k utajované elitní jednotce a přestoupil do Armády ČR k Útvaru speciálních operací vojenské policie (SOG), kde vykonával práci na pozicích řidič, osobní ochránce a instruktor taktiky a techniky přepravy chráněných osob.


Vzhledem ke svému nasazení byl NBÚ prověřen na druhý nejvyšší stupeň utajení a je také držitelem mezinárodního certifikátu NATO SECRET.
Byl také osobním ochráncem několika ministrů obrany vlády ČR.

V soukromém životě studoval původní korejské umění rytířů Hwarang, osobně se učil od velmistra a syna zakladatele bojového umění Hwa Rang Do, zkoumal filozofie Dálného východu a strategii válečných umění, včetně vnitřní školy UM JANG KWON (akupresura, ZAZEN meditace a práce s vnitřní energií).


Postupem času se začal hluboce zajímat o monoteistické systémy a mystiku Blízkého východu, především o mystické výklady vnitřních škol.


V roce 2007 odešel ze služeb státu a začal studovat psychologii a teologii, napsal několik knih a založil vlastní výukový systém osobního rozvoje.
 

V současné době přednáší vybraná témata především z religionistiky, monoteistické mystiky a také vede online i osobně studijní skupiny Transformace vědomí.

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

bottom of page