top of page

Tomáš Keltner

Tomáš Keltner (9.9.1976) je současný český spisovatel a učitel
v oblasti osobního rozvoje, vytvořil vlastní výukový systém,
který nazval Transformace vědomí. Napsal sérii knih, ve kterých představuje a vysvětluje úvod to tohoto učení.. 
Od roku 2007 do současnosti přednáší, vede semináře a vyučuje individuální studenty nebo tzv. studijní skupiny.

 

Ve svém životě se zabýval neobyčejně zajímavými obory a učil se od řady výjimečných učitelů světských i duchovních.
Během své služby státu se setkal s utajovanými skutečnostmi,
které změnily způsob jeho uvažování o tomto světě, o symbolech moci a o lidech, kteří ji představují. Účastnil se zajímavých experimentů s lidskou psychikou. Procházel krizové situace,
byl v bezprostředním kontaktu se smrtí a začal uvažovat o smyslu bytí každého jednotlivce i lidstva jako celku.
Jeho zkušenosti přinášejí unikátní způsob řešení problémů, stejně jako naprosto šokující odhalení sil, které působí v této realitě.
Sám prošel procesem, který nazývá transformací vědomí.


Na základní škole byl součástí experimentální výuky (1985–1989), zde se setkal s paranormálními jevy a začal se zajímat o bojová umění a filozofie Dálného východu.
Na gymnáziu vystudoval programování a architekturu počítačových systémů. Po základní vojenské službě nastoupil k Policii ČR,
kde absolvoval střední policejní školu se zaměřením na ochrannou službu, později také speciální školu pro zpravodajské důstojníky
a studoval trestní právo na vysoké škole.

V praxi výkon služby prováděl u zvláštního tajného útvaru Služby kriminální policie PČR (1996-2000), následně přestoupil k Útvaru pro ochranu ústavních činitelů a určených osob PČR, několik let pracoval jako osobní ochránce izraelského ambasadora.
Díky svým zkušenostem a schopnostem byl vybrán k utajované elitní jednotce a přestoupil do Armády ČR k Útvaru speciálních operací vojenské policie (SOG), kde vykonával práci na pozicích řidič, osobní ochránce a instruktor taktiky a techniky přepravy chráněných osob.
Vzhledem ke svému nasazení byl NBÚ prověřen na druhý nejvyšší stupeň utajení a je také držitelem mezinárodního certifikátu NATO SECRET.

V soukromém životě studoval původní korejské umění rytířů Hwarang, osobně se učil od velmistra a syna zakladatele bojového umění Hwa Rang Do, zkoumal filozofie Dálného východu a strategii válečných umění.
Postupem času se začal hluboce zajímat o monoteistické systémy a mystiku Blízkého východu, především o mystické výklady vnitřních škol
V roce 2007 odešel ze služeb státu a začal studovat psychologii
a teologii, napsal několik knih a založil vlastní výukový systém osobního rozvoje.

 

V současné době přednáší vybraná témata z religionistiky, monoteistické mystiky a také vede online i osobně studijní skupiny Transformace vědomí.

205699955_544078233279341_898604477774865310_n.jpg
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page